• 1401/01/21 - 13:38
  • تعداد بازدید خبر : 300
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

کمیته رصد و پایش خبر دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد

اولین جلسه کمیته رصد و پایش خبر دانشگاه در سالجاری با حضور دبیر و اعضای کمیته در دفتر معاونت توسعه دانشگاه برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وبدا)، صبح امروز اولین جلسه کمیته رصد و پایش خبر دانشگاه در سالجاری با حضور فیروز نصیرزاده دبیر کمیته رصد و پایش خبر دانشگاه و اعضای کمیته با هدف رصد و پیگیری اخبار مرتبط با حوزه سلامت برای روند تصمیم گیری، برنامه ریزی و مدیریت چالش های پیش رو در دفتر معاونت توسعه برگزار شد.
در این جلسه نصیرزداه دبیر کمیته رصد و پایش خبر، ضمن تشریح مفاد  شیوه نامه کارگروه رصد و پایش خبر، پاسخگویی سریع به اخبار منتشره در رسانه ها جهت پیگیری از بروز بحران را مورد تاکید قرار داد.  
در ادامه  برخی از اخبار منتشره در رسانه ها و شبکه های مجازی مورد بررسی قرار گرفت و راهکارهای لازم جهت پاسخگویی ارایه شد.
سپس  هریک از حاضرین به ارایه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.
 در پایان مقرر شد رویدادهای قابل پیش بینی در واحدهای تابعه دانشگاه که می تواند منجر به بحران شود، در اسرع وقت به اطلاع مدیریت روابط عمومی رسانده شود تا ضمن بررسی در کمیته پایش خبر،  جهت شفاف سازی و پیشگیری از تشویش افکار عمومی،  تدابیر لازم اتخاذ شود.
گفتنی است، در این جلسه، دکتر عباس صدیقی نژاد معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی، دکتر موسوی- مدیر حراست، پورحسین مدیرمالی معاونت توسعه، کارشناس مدیریت بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات و کارشناس مدیریت روابط عمومی دانشگاه نیز حضور داشتند.
  • گروه خبری : اخبار روابط عمومی دانشگاه
  • کد خبر : 86483
کلمات کلیدی
پریوش نورانی
خبرنگار

پریوش نورانی

تصاویر

تعداد نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 1401/01/21 13:38