• 1401/02/27 - 11:45
  • تعداد بازدید خبر : 300
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه
پیام مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان بمناسبت روز روابط عمومی؛

پیام مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان بمناسبت روز روابط عمومی

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پیامی، ضمن تبریک روز روابط عمومی به تلاشگران این عرصه گفت: کارکنان حوزه روابط عمومی در هر سازمانی همان افرادی هستند که با مهارت آمیخته با عشق و هنر به تولید محتوای دقیق و شفاف همراه با مستندسازی از فعالیت های سازمان خود می پردازند.

 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان( وبدا)؛ در دنیای پرشتاب امروز که هر لحظه و هر روز از منابع مختلف با حجم زیادی از اطلاعات مواجه می شویم و تشخیص منابع قابل اعتماد و مطمئن بیش از پیش دشوار شده است، دستیابی به  راهی درست و منحصر به فرد جهت تولید  محتوا، اهمیت دو چندان پیدا کرده است. 
   بی تردید سازمان های  اجرایی در حوزه های مختلف  به ویژه حوزه بهداشت و درمان جهت اطلاع رسانی صحیح و سریع  با دشواری های بسیاری روبه رو خواهند بود ، در این راستا کارکنان حوزه روابط عمومی در هر سازمانی همان افرادی هستند که  با مهارت آمیخته با عشق و هنر  به تولید محتوای دقیق و شفاف  همراه با  مستندسازی از فعالیت های سازمان خود می پردازند.
در این میان ، حوزه روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان علاوه بر انجام وظایف روزمره و امور محوله، در تمامی دوره ها به ویژه ایام بحران کرونا و برنامه پوشش واکسیناسیون ، طرح سردار شهید سلیمانی و سایر مناسبت ها همگام با مسوولان و مدافعان سلامت با ایثار و تلاش مضاعف جهت اطلاع رسانی، آگاهی بخشی و پاسخگویی از هیچ کوششی دریغ نکردند. نمونه هایی از این فعالیت ها، می توان به راه اندازی سامانه واکسیناسیون در سایت دانشگاه، راه اندازی سامانه تلفنی 4401، مشارکت در راه اندازی و ساماندهی پایگاههای واکسیناسیون و نشر شبکه ای اخبار وزارت و دانشگاه در فضای مجازی اشاره کرد.
اینجانب فرا رسیدن 27 اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات را به تمامی تلاشگران حوزه روابط عمومی و ارتباطات به ویژه کارکنان روابط عمومی ستاد و مسوولان و رابطان روابط عمومی های تابعه دانشگاه تبریک عرض مینمایم و ازحمات یکایک این عزیزان قدردانی می نمایم.
 
فیروز نصیرزاده
مدیرروابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان
  • گروه خبری : اخبار روابط عمومی دانشگاه
  • کد خبر : 87904
کلمات کلیدی
پریوش نورانی
خبرنگار

پریوش نورانی

تعداد نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 1401/02/27 11:45